Apartament me Qira ne Tirana mprane Piramides


APARTAMENT ME QERA ME DY DHOMA GJUMI DHE DY BANJO,NE TIRANE.I arreduar ne menyre bashkohore ,ky apartament ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kendshme te Tiranes,sic eshte Rruga 'Mustafa Matohiti'.

APARTAMENT ME QERA ME DY DHOMA DHE DY BANJO NE TIRANE,NE RRUGEN MUSTAFA MATOHITI

 • Siperfaqja : 140 m2
 • Kati 8-te
 • Dysheme me parket druri
 • Ajer i kondicionuar ne cdo dhome
 • WiFi falas

 

 • Dhoma ndenjes+ Kuzhine:
  • Divane elegante
  • TV me ekran te sheshte
  • Pamje e kendshme e qytetit.
  • Kuzhina:
   • Kundrabufe
   • Aspirator
   • Sobe Gatimi
   • Tostier
   • Tavoline ngrenie elegante.

 

 • Dhoma e gjumit cift:
 • Krevat dopio
 • Dollap rrobash
 • Komo me pasqyre
 • Ballkon.

 

 • Dhoma tjeter:
 • Dy krevate tek
 • Dollap rrobash
 • Tavoline pune/studimi.

 

 • Banjo madhe:
 • Hidromasazh
 • WC
 • Bide
 • Lavaman me pasqyre.

 

 • Banjo vogel:
 • Lavaman
 • WC
 • Bide
 • Lavatrice.

 

Shenim:15% e taksave jane te perfshira ne cmim.


Similar Listings