Apartament 2+1 me qira ne Tirane


APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE TIRANE. Apartamenti ka nje mobilim moderne, duke e bere qendrimin tuaj sa me te kendshem dhe ndodhet shume prane qendres se Tiranes. 

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE TIRANE

 • Sip -110m2
 • Kondicioner - tip Chiller
 • Apartament ne katin 6
 • Residence 8-kateshe
 • Dhoma e ndenjes:
  • 2 Divane
  • Tavoline
  • TV me ekran te sheshte
 • Kuzhina:
  • Kundrabufe
  • Sobe
  • Aspirator
  • Taoline per 4 persona
 • Dhoma e Gjumit:
  • Krevat Dopio
  • Rafte Rrobash
  • Banjo ne Dhoma
  • Bide + WC
  • Dush
  • Lavaman
  • Pasqyre
 • Banjo 2 per perdorim te perditshme
 • Ballkoni i lidhur me Dhomen e Ndjenjes

Similar Listings