Apartament 2+1 me Qera ne zonen e Bllokut


APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ketu ndodhen Restorantet, Dyqanet dhe Zyrat e Bizneseve me te rendeishme.

 • Siperfaqja - 110m2
 • Kati 6
 • Rezidenca 10 kate
 • Ashensor ne Rezidence
 • Kuzhine
  • Frigorifer
  • Furre
  • Pianur
  • Mikrovale
  • Aspirator
 • Ambient ndenje
  • 2 Divane
  • Kolltuk
  • Karrike
  • Tavoline Mesi
  • Kondicioner
  • TV me ekran te sheshte
  • Zbukurime
 • Dhome Gjumi 1
  • Krevat Dopio
  • Dollap
  • Pasqyre
  • Zbukurime
 • Dhome Gjumi 2
  • 2 Krevat Tek
  • Dollap
  • zbukurime
 • Banjo
  • Dush
  • Vaske
  • Lavaman + Pasqyre
  • WC + Bide
  • Lavatrice
 • Ballkoni 
  • Tavoline + 3 Karrige

Similar Listings