Apartament 3+1+2 me Qira ne Tirane


APARTAMENT ME 3 DHOMA DHE DY BANJO, ME QERA NE TIRANE. Ky apartament spacioz totalisht i mobiluar, ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te sigurte.

APARTAMENT SPACIOZ ME TRE DHOMA E DY BANJO, ME QERA NE TIRANE

 • Siperfaqja 120m2
 • Kati 5 i nderteses
 • Ajer i kondiciounuar
 • WiFi falas
 • Dhoma ndenjes :
  • Divane te rehatshem
  • TV me ekran te sheshte
  • Orendi zbukurimi
  • Dalje ne ballkon
 • Kuzhina :
  • Kundrabufeja
  • Furre 
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Tostier
  • Tavoline ngrenie per 6 persona
  • Mjete kuzhine
 • Dhome gjumi cift :
  • Krevat dopio
  • Dollap rrobash
  • Dalje ne ballkon
 • 2 Dhoma gjumi teke secila me :
  • 1 krevat tek
  • Dollap rrobash
  • Vetem njera dalje ne ballkon
 • 2 Banjo totalisht te kompletuara me :
  • Kabine dushi
  • Vaske
  • Lavaman me pasqyre
  • WC
  • Lavatrice

Similar Listings