Apartament ne Qender te Tiranes


Jepet me qera Apartament 1+1. Ndodhet  ne  Qender te Qyteti, me pamje nga Qendra. prane Apartamentit ndodhen shume Restorante dhe Bare. Apartamenti eshte vetem disa hapa larg Zones se Bllokut

Jepet me qera Apartament 1+1 ne qender te qytetit. 

Ndodhet prane 9-katesheve, pak minuta nga zona e Bllokut shume prane Qendres Toptani

 • Siperfaqja e Apatamentit - 70m2
 • Siperfaqja e Ballkonit - 25 m2
 • Apartamente me ndricim Natyral
 • Pamje nga qyteti
 • Ndodhet ne katin e 15-te 
 • Pallati 17-katesh
 • Internet Falas
 • Kuzhina
  • Pianur
  • Furre
  • Frigorifer
  • Aspirator
  • Pajisje Kuzhine
 • Dhoma e Ndenjes
  • 2 Divane
  • Tavoline
  • Karrige
  • TV Plazma
  • Kondicioner
 • Dhome Gjumi
  • Krevat Dopio
  • Rafte Rrobash
  • Pasqyre
 • Banjo:
  • WC
  • Bide
  • Dush
  • Pasqyre
 • Ballkone
  • Tavoline
  • Karrige
  • Lavatrice
  • Pamje e plote e Tiranes 

Similar Listings