Apartment me Qera ne Qender


Apartament 1+1 me Qera, që ndodhet pranë qendrës së qytetit, me shumë restorante dhe bare, pranë Qendrës Tregtare Toptani. Vetëm 10 minuta më këmbë nga një nga zonat më të njohura në Tiranë, Blloku.

Apartment me Qera ne Qender

 • Siperfaqja e apartamentit - 45 m2
 • Ne katin e 3te
 • Totali i kateve 9te
 • Wi-Fi I disponueshem
 • Dhome ndenje dhe aneks kuzhine:
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Divan
  • Tavoline ngrenie me karrige
  • TV
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Kondicioner
  • Ballkon
 • Banjo
  • Dush
  • Lavatrice
 • I pershtatshem per 2 te rritur dhe 1 femije nen moshen 4 vjec
 • Cmimi i qerase mujore 400 Euro
 • Cmimi per qera ditore 20 - 30 Euro/nata

Similar Listings