Vile ne shitje ne Tirane, Shqiperi.


Vile me dy kate ne shitje ne Petrele te Tiranes. Pamje panoramike nga villa mbi zonen e gjelberuar perreth saj. Vila ka dhe nje siperfaqe toke prej 1600 m2.

Karakteristikat e Vile ne Shitje ne Tirane:

 • Ville me dy kate
 • Cilesi e larte ndertimi
 • Kati perdhe 120 m2
 • Kati i pare 120 m2
 • Nentoke 69 m2
 • Siperfaqe e tokes 1600 m2
 • Pamje panoramike
 • Parket
 • Sistem qendror ngrohjeje (tubat nen dysheme) + radiator
 • Kati perdhe: 
  • Kuzhine
  • Sallon
  • Dhome gjumi
  • Nje banjo
 • Kati i pare i banimit:
  • Tre dhoma gjumi
  • Dy banjo
 • Verande ne katin perdhes
 • Ballkon ne katit e pare
 • Vila rrethohet me gjelberim
 • Parking

Similar Listings