Apartament per Shitje ne Tirane, Shqiperi


Shitet Apartament ne Tirane me dy dhoma gjumi, dhome dite. E vendosur prane rruges Gjon Pali II eshte ne distance te shkurter nga bulevardi kryesor dhe nga qendra e qytetit. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira, i mobiluar totalisht.

Apartament ne Shitje ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit - 112 m2
 • Dhoma e dites me:
  • Divane
  • Tryeze te vogel
  • TV
 • Dhoma matrimoniale me:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Komo me pasqyre
 • Dhoma tjeter e gjumit me:
  • Dy krevate tek
  • Dollap
  • Tavoline zyre
 • Kuzhina me:
  • Frigorifer
  • Furre elektrike
  • Mikrovale
  • Lavastovilje
 • Dy banjo ne kushte shume te mira
 • Nje ballkon
 • Izolim termik
 • Dy korridore
 • Ngrohje qendrore
 • Dy ashensore ne rezidence
 • Pozicionuar ne katin e 5-te
 • Rezidenca ka 10 kate
 • Pese minuta nga qendra e qytetit

Similar Listings