Vile e mrekullueshme ne Tirane. Prona per shitje ne Shqiperi.


Vile e mrekullueshme per shitje ne Tirane, pozicionuar ne nje kompleks banimi shume cilesor. Mobiluar me gusto dhe me te gjitha komoditetet e nevojshme.

Karakteristikat

 • Siperfaqe e viles - 400 m2
 • Parcela e toket -500 m2
 • Vile e organizuar ne dy kate plus nentoke
 • Kati perdhe:
  • Dhome ndenje me:
   • divan te madh
   • tv
   • oxhak
   • kuzhine e kompletuar
   • tavoline ngrenie me 6 karrige
   • kondicionim
  • Dhome gjumi me:
   • krevat dopio
   • dollap
   • kondicionim
  • Banje e kompletuar, me kabine dushi
 • Kati i pare:
  • Dy dhoma gjumi te mobiluara
  • Nje banje me vaske
  • Ballkon me pamje panoramike
 • Kati i dyte:
  • Nje dhome gjumi, e mobiluar
  • Nje banje me kabine dushi
  • 3 ballkone
 • Kati nentoke:
  • Dhome ndenje me oxhak
  • Lavanderi
  • Vend parkimi per 3 makina
 • Ambjente rrethuese te gjelberuara
 • Kompleks residencial i organizuar shume mire

Similar Listings