Apartament Pushimi Me Qera Ne Vlore


Apartament me dy dhoma gjumi me qera vetem 50 metra nga plazhi. Totalisht i mobiluar dhe vendi i duhur per te kaluar pushimet verore.

Apartament Pushimesh me Qera ne Vlore

 • Siperfaqja e apartamentit - 80 m2
 • Ballkon - 20 m2
 • Ajer i kondicionuar
 • Dhome ndenje
  • Divan
  • Tavoline mesi 
  • Televizor
 • Kuzhine
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Mikrovale
  • Ibrik elektrik
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhome gjumi I
  • Krevat dopio + Dollap
 • Dhome gjumi II
  • Dy krevate tek + Dollap
 • Banjo
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Ballkon 
  • Tavoline + Karrige
 • Kapaciteti maksimal deri ne 4 persona
 • Qendrimi minimal
  • 3 nete Shtator - Qershor
  • 7 nete Korrik - Gusht

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05........................350 Euro/Jave
 • 01.06 - 30.06........................450 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08........................610 Euro/Jave
 • 01.09 - 30.09........................450 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12........................350 Euro/Jave

Similar Listings