Studio apartament ne shitje ne qytetin e Vlores, Shqiperi.


Albania Property ofron nje Studio Apartament per Shitje ne Qytetin e Vlores. Vetem 150 metra larg reres se detit dhe ne nje zone shume te qete. Nje variant shume i mire per nje apartament pushimi.

Karakteristikat e Garsonieres ne shitje ne Vlore:

 • Siperfaqje totale - 37 m2
 • Vetem 160 metra larg detit
 • Residenca me shtate kate
 • Garsonierja e vendosur ne katin e katert
 • Cilesi e larte ndertimi
 • Ne cmim perfshihet
  • Kuzhine standarte
  • Paisjet elektrike
  • Nje kondicioner
  • Divane
  • Tavoline ngrenie dhe karrige

Similar Listings