Apartamente ne Shqiperi, Vlora Canaj


Albania Property Group ofron apartamente per shitje ne Vlore. Rezidenca eshte e pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores, afer rruges nacionale qe shkon pergjate bregut, prane "Ujit te ftohte". Me pas, duke shkuar me ne jug, njerezit mund te zgjedhin plazhet pergjate bregut te Radhimes.

Karakteristikat e Apartament ne Shitje ne Vlore

 • Siperfaqja e apartamentit - 71.57m2.
 • 2 blloqe me nga 7 kate banimi.
 • Apartamente me 1 dhe me 2 dhoma gjumi, dhe garsoniera.
 • Ndertim cilesor.
 • Rezidenca eshte pozicionuar ne nje vend shume te mire, afer detit.
 • Pamje te mrekullueshme nga te gjithe apartamentet.
 • Bar dhe restorante ne katin perdhe te rezidences.
 • Parkim nentokesor i disponueshem.
 • 50 metra nga plazhi.
 • 1 km nga qendra e qytetit.
 • Menaxhim Prone pas shitjes.
 • Porti i vetem i Yachteve ne Shqiperi ndodhet vetem 10 minuta me makine.

Similar Listings