Apartament me qira ne Sarande. Apartament me pamje deti me qera ne Shqiperi.


Apartament 1+1 ne vijen e pare ne Sarande. Apartamenti ndoshet 50 m nga plazhi, me nje mobilim modern, ballkon 15 m2 me nje pamje fantastike nga deti Jon. 20 min nga plazhet e mrekullueshme te Ksamilit, nga Syri i Kalter, dhe Butrinti.

Karakteristikat e Apartamentit per Pushime ne Sarande:

 • Apartamenti 65 m2
 • Dhoma e ndenjes
  • kolltuqe
  • TV
  • A/C
  • tavoline ngrenie
 • Kuzhina
  • furre
  • aspirator
  • frigorifer
  • lavastovilje
 • Dhoma e gjumit 1
  • krevat dopio
  • A/C
  • garderobe
 • Banja me dush
 • 20 m nga deti
 • 1 cader dhe 3 shezllona
 • Verande 22 m2
 • Maximumi 4 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Cmimet javore:

 • 07 Jan  - 12 May: ............... 190 Euro/week
 • 13 May - 09 Jun: ................ 220 Euro/week
 • 10 Jun  - 07 Jul: ................ 280 Euro/week
 • 08 Jul  - 14 Jul: ................. 380 Euro/week
 • 16 Jul  - 28 Jul: ................. 420 Euro/week
 • 29 Jul - 11 Aug: ................. 440 Euro/week
 • 12 Aug- 25 Aug: ................  420 Euro/week
 • 26 Aug- 01 Sep: ................. 280 Euro/week
 • 02 Sep- 15 Sep: ................. 220 Euro/week
 • 16 Sep- 15 Dec: ................. 190 Euro/week
 • 16 Dec- 06 Jan: ................. 220 Euro/week