Apartament Pushimesh me Qera ne Sarande, me nje pamje mahnitese


APARTAMENT PUAHIMI me QIRA SARANDE. Apartamenti eshte teresisht i kompletuar me gjithcka te nevojshme per te kaluar pushime te kendshme ne cdo sezon. Vendosur ne nje zone shume te mire, prane plazhit dhe shume pak minuta larg qendres se qytetit, ky apartament eshte zgjedhja juaj ideale per keto pushime. 

HOLIDAY APARTMENT in SARANDA for RENT:

 • Apartment size - 70 m2
 • Apartment on the third floor.
 • 1 bedroom apartment
 • 1 bathroom
 • Living room with:
  • sofa
  • 32" LCD TV
  • AC
 • Completed kitchen with all appliances:
  • dishwasher
  • microwave
  • hob
  • hood
  • oven
  • fridge
 • Very well equipped bathroom with:
  • shower
  • washing machine
 • Master bedroom with:
  • double bed
  • wardrobe
 • Suitable for a max. of  4 people 

Weekly Prices:

 • 01.01 - 31.05............260 Euro
 • 01.06 - 14.06............290 Euro
 • 15.06 - 30.06............340 Euro
 • 01.07 - 10.07............450 Euro
 • 11.07 - 23.08............530 Euro
 • 24.08 - 31.08............450 Euro
 • 01.09 - 10.09............340 Euro
 • 10.09 - 30.09............290 Euro
 • 01.10 - 31.12............260 Euro