Apartment for Holiday Rent in Saranda,


Apartament Pushimesh me Qera ne Sarande. Apartamenti eshte i pajisur plotesisht me gjithcka te nevojshme per te kaluar pushime te kendshme dhe relaksuese. Pozicionuar prane qendres se qytetit ai ju jep mundesine te gjeni gjithcka qe ju doni vetem pak hapa larg jush. 

Karakteristikat e Apartamentit te Pushimeve ne Sarande:

 • Siperfaqja e apartamentit 75m2

 • Dhoma e ndenies:

  • divane

  • televizor LCD

  • kondicioner

  • zone ngrenie

 • Kuzhina:

  • sobe

  • aspirator

  • frigorifer

 • Dhoma e gjumit:

  • krevat dopio 

  • dollap

 • Tualeti i paisur me gjithcka te nevojshme, me dush

 • Pozicionuar ne qender te qytetit

 • Ballkon

 • E pershtatshme per tre persona te rritur + nje femije nen moshen 4 vjec

Cmimet javore:

 • 07 Jan  - 12 May:................ 210 Euro/week
 • 13 May - 09 Jun: ................ 240 Euro/week
 • 10 Jun  - 07 Jul: ................. 300 Euro/week
 • 08 Jul  - 14 Jul: .................. 410 Euro/week
 • 15 Jul  - 28 Jul: .................. 460 Euro/week
 • 29 Jul - 11 Aug: .................. 485 Euro/week
 • 12 Aug - 25 Aug: ................. 460 Euro/week
 • 26 Aug - 01 Sep: ................. 300 Euro/week
 • 02 Sep - 15 Sep: .................. 240 Euro/week
 • 16 Sep - 15 Dec: .................. 210 Euro/week
 • 16 Dec - 06 Jan: ................... 240 Euro/week