Prona me Qera

Rezultatet 91 – 100, nga 510

 • Tirana_ALTR201

  Apartament me qera ne Tirane

  Albania Property Group ofron me qera, apartament me 2 dhoma gjumi ne nje zone te qete ne Tirane.

  duke filluar nga800 €/muaj Zbulo më shumë
 • Tirana_ALTR205_Ladi_Meksi

  Apartament me dy dhoma gjumi ne Tirane

  Albania Property Group ofron apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

  duke filluar nga600 €/muaj Zbulo më shumë
 • Saranda_ap_Mavolo

  Shtepi Pushimi ne Sarande. Apartament me Qera Sarande

  Apartament prane detit ne Sarande. Pamje nga deti. Albania property group ofron sherbimin e menaxhimit ne rezidence.

  duke filluar nga900 €/muaj Zbulo më shumë
 • Tirana_Eriketa_rent1

  Apartament 1+1 me qera ne Tirane

  Apartament me 1 +1 qera ne Tirane. E mobiluar, 10 minuta me makine nga sheshi Skenderbej. Ambjent i qete dhe i kendshem prane rezidences.

  duke filluar nga300 €/muaj Zbulo më shumë
 • Tr_Villa_Colombo3

  Vile me qera ne Tirane

  Albania Property Group ofron kete vile te mrekullueshme me qera.

  duke filluar nga2000 €/muaj Zbulo më shumë
 • Tr_Vera_110m2

  Apartament me qera ne Tirane

  Albania Property Group ofron me qera, apartament me 2 dhoma gjumi ne nje zone te preferur ne Tirane.

  duke filluar nga750 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALD014

  Apartamente me qera ne Durres

  Apartament pushime me qera prane plazhit ne jug te Durresit. Kjo prone me qera mund te akomodoje 5 persona dhe eshte e pajisur plotesisht. Ajo ndodhet ne mes te nje fshati turistik e rrethuar me pisha dhe vetem 15 metra larg plazhit. …

  duke filluar nga465 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALK012

  Garsoniere me qera ne Voskopoje

  Shtepi pushimi ne zonen malore te Korces, ne fshatin Voskopoje. Shtepia rethohet nga nje kopesht 50 m2 i gjelberuar. Nje shtepi e mire mobiluar. Shijoni mikpritjen e banoreve te zones me gatimet tradicionale bio qe ofron zona, pamjet e…

  duke filluar nga300 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR_143

  Apartament me Qera ne Tirane. Apartament ne Tirane me 3 Dhoma Gjumi

  Apartament 3+1 me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis rr. Myslym Shyri dhe rr. Kavajes. Nje zone e qete, larg zhurmeave te trafikut. Apartament i mir mobiluar me te gjitha kushtet, kuzhine te re…

  duke filluar nga400 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALV1003

  Holiday houses with swimming pool in Vlora, Albania

  Shtepi pushimi ne nje kompleks turistik ne afersi te Radhime, Vlore. Nje kompleks i Organizuar mire, me gjelberim, veranda ne cdo shtepi, pishine ne dispozicion te pushuesve, dhe ushqim bio i mundesuar nga zona pereth. 15 km nga plazhi…

  duke filluar nga450 €/muaj Zbulo më shumë

Guida e Pronave në Shqipëri

Shkrakoni falas Guidën e Pronave në Shqipëri.

Na ndiqni