Apartamente Pushimi ne Shitje ne Gjirin e Lalzit – Apartament për Shitje – 41 m²

Lalzi Bay Resort eshte vendosur ne qender te Gjirit te Lalzit ne veri te Durresit. Kjo zone eshte e njohur per brigjet e saj te virgjera dhe shume te bukura. Me pak se 30 minuta nga aeroporti Nderkombetar i Tiranes. Pamje magjepsese te malit Dajtit, fshati turistik eshte pozicionuar ne menyre te tille qe te rrise popullaritetin dhe rendesine nderkombetare.

47.922 €

Apartament për Shitje në Gjiri i Lalzit – 41 m²

Fshati turistik

Resorti do te menaxhohet  nga nje operator nderkombetar turistik. Lalzi Bay Resort & Spa ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 300m perpara resortit dhe me nje siperfaqe ndertimi  200,000m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet te ulet 25% dhe blloqet e apartamenteve do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 4 katesh.

Ambjentet te Tjera

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet

 • Klubi i Rezidenteve
 • 24/7 ore ne dite sherbim ne sipozicion per te organizuar mirembajtjen e shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant.
 • 24/7 ore asistence mjekesore.
 • 24/7 ore ne dite sherbim sigurie si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin. Lidhje e forte interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne te gjithe fshatin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Kontakt

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • bar & restorant
 • Dyqane ne residence
 • 1 te banimit
 • Vend parkimi
 • 3 kate ne residence
 • 1 Dhomë Gjumi
 • Pishine
 • Ashensore

Vendndodhja

 • 30 minuta from Tirana Airport
 • 35 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 minuta nga Qendra e Qytetit Durrës
 • 20 minuta nga Porti Detar në Durrës
 • 100 metra nga Plazhi në Durrës
 • 40 minuta nga Tiranë
 • 2 minuta nga bar & restorant

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Kërkimi i fundit

 • Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Apartament - 66m²

  910 €/m²
 • Bella Mare 2013

  Apartamente ne Shqiperi, Durres Bella Mare

  Apartament - 70m²

  885 €/m²
 • Sr_Lui_6

  Real Estate Albania in Sarande

  Apartament - 85m²

  900 €/m²
 • Dhermi_New_Pics

  Apartamente ne Dhermi. Apartamente ne Shitje me Hipoteke ne Dhermi

  Apartament - 94m²

  1205 €/m²
 • ALSS066

  Apartament ne Shitje ne Sarande, Shqiperi. Apartamente me Hipoteke

  Apartament - 68m²

  850 €/m²
 • Durres_ALDS117_Spiro_Suli

  Apartamente ne Shitje ne Durres. Apartamente ne Shitje Buze Detit

  Apartament - 144m²

  1530 €/m²
 • Durres_ALDS127

  Apartament me 2 dhoma gjumi per shitje ne qytetin e Durresit, Shqiperi.

  Apartament - 89m²

  1125 €/m²
 • Vlore_ALVS117

  Apartament ne Shitje ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet

  Apartament - 72m²

  680 €/m²
 • Vlore_ALVS116

  Apartament ne Shitje ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet

  Apartament - 63m²

  760 €/m²
 • Vlore-ALVS124

  Apartament Shitje ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet

  Apartament - 86m²

  1045 €/m²
 • Më shumë…