Vile Pushimi me Qera me pishine ne Borsh, Sarande


VILE LUKSOZE ME QERA NE FSHATIN E BORSHIT,SARANDE

Nje resort i mahniteshem me tre kate dhe mjaft komod, teresisht i mobiluar. Rrethuar me kopesht, me nje siperfaqe prej 4000 m2 vila ofron nje ambjet teper te kendshem shoqeruar me nje pishine ne funksion te plote te pushuesve.

VILE PUSHIMI ME QERA NE RIVIEREN SHQIPTARE, BORSH:

 • Siperfaqja apartamentit = 50 m2
 • Vila ka tre kate
 • Rrethohet nga nje kopesht i bukur
 • Siperfaqja Kopshtit =4000 m2
 • Ballkon me pamje te mrekullueshme
 • Peme dhe lule perreth
 • Pishine =75 m2.
 • Cadra dhe shezlone
 • Kend lojrash per femije
 • Apartamente te kompletuara plotesisht
 • Ndricim i plote ne cdo dhome
 • Cilesi e larte ndertimi
 • Izolim i plote termik i apartamenteve
 • Dere kryesore metalike
  • Dhoma e ndenjes:
   • Divane
   • TV Plazma
   • Internet
  • Kuzhina:
   • Tavolina e ngrenies
   • Frigorifer
   • Aspirator
   • Aparat kafeje
  • Dhoma e gjumit :
   • Krevat dopio
   • Garderobe
 • Banja me dush
 • Dyer druri te brendshme
 • Bare dhe restorante ne afersi te viles
 • Vende te disponueshme parkimi
 • Max per 4 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

 

Borshi

Borshi është një fshat bregdetar i cili ndodhet ne Qarkun e Sarandes,në jug të Shqipërisë. Fshati është i njohur edhe si "Perla e Jugut" dhe ka një popullsi prej 2500 banorë. Borshi është i rrethuar me male të cilat kanë tërhequr shumë aktivitete parashutizmi kohët e fundit. Ka nje gjatesi te vijes bregdetare të Detit Jon rreth 5.5 km, ka një fushë më shumë se 130 hektarë, dhe është i bekuar me dy burime, njëri prej të cilëve është vendosur në qendër te fshatit. Fshati është gjithashtu i njohur për kalane e vjetër, ku arkeologët kanë gjetur eshtra e vazo dhe besohet të jene te shekullit IV p.l.k. Kalaja është 3 km nga deti, në majë të një kodre të lartë 300 metra. Në këtë fshat do të gjeni një det kristal te paster, burime të ujërave të ëmbla, lumenj, malet e larta, historinë dhe njerëz shumë miqësore.

Weekly prices:

 • 12 May – 08 Jun: ................. 238 Euro/week
 • 09 Jun – 06 Jul: ................... 308 Euro/week
 • 07 Jul – 13 Jul: .................... 406 Euro/week
 • 14 Jul – 27 Jul: .................... 455 Euro/week
 • 28 Jul - 12 Aug: ................... 476 Euro/week
 • 13 Aug – 24 Aug: ................. 455 Euro/week
 • 25 Aug – 01 Sep: ................. 343 Euro/week
 • 02 Sep – 09 Sep: ................. 309 Euro/week
 • 10 Sep – 14 Dec: ................. 238 Euro/week
 • 15 Dec – 04 Jan: .................. 309 Euro/week

Similar Listings