Vile Pushimi Me Qera Ne Dhermi


Vile me Qera ne Dhermi, ne White Rock Residences, e organizuar me dy kate, dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy banjo. Vetem 200 metra distance nga plazhi.

Vile Moderne me Qera ne Dhermi

 • Siperfaqja e viles - 100 m2
 • Verande me tavoline dhe karrige
 • Ajer i kondicionuar
 • Internet falas
 • Parking falas

Kati perdhes

 • Dhome ndenje
  • Kend divani
  • Tavoline mesi
  • Televizor
 • Kuzhine
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Mikrovale
  • Lavastovilje 
  • Cajnik elektrik
  • Ekspres kafe
 • Banjo me kabine dushi

Kati pare

 • Dhome gjumi I
  • Krevat dopio + Dollap
 • Dhome gjumi II
  • Dy krevate tek + Dollap
 • Banjo
  • Kabine dushi 
  • Lavatrice
 • Kapaciteti maksimal deri ne 6 persona
 • Qendrimi minimal
  • 4 nete Shtator-Qershor
  • 7 nete Korrik-Gusht

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05..................1100 Euro/Jave
 • 01.06 - 30.06..................1400 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08..................1600 Euro/Jave
 • 01.09 - 30.09..................1400 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12..................1100 Euro/Jave

Similar Listings