Apartament Pushimi ne Dhermi


Apartamente pushimi me qera ne zonen me prestigjoze te bregdetit shqiptar, Dhermi. Pamje te mrekullueshme te plazhit te Dhermiut.

Karakteristikat e Apartamentit ne Rivieren Shqiptare, Dhermi

 • Siperfaqja - 70 m2
 • E pershtatshme per 6 persona
 • Rezidenca eshte 5 minuta me makine nga deti
 • 1 ambjent ndenje me:
  • kolltuk
  • tavoline dhe 4 karrige
  • tv
  • kondicioner
 • 2 dhoma gjumi me:
  • krevat dopjo
  • dollap
 • Kuzhine e kompletuar
 • 2 banjo
 • Parkim falas
 • Kopsht i vogel ne residence
 • Ndodhet ne katin e trete te residences
 • Verande e madhe me pamje nga deti

Cmimet javore:

 • 12 Jan - 11 May:.............290 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............330 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............420 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 550 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............600 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 550Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 420 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 330 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 290 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 420 Euro/week
 

Similar Listings