Apartament me qera ne Dhermi


Apartamente pushimi ne Dhermi. Zona me prestigjoze e bregdetit shqiptar, Dhermi. Pamje te mrekullueshme te plazhit te Dhermiut.

Karakteristikat e Apartamentit ne Rivieren Shqiptare, Dhermi

 • Siperfaqja - 49 m2
 • E pershtatshme per 4 persona
 • Rezidenca eshte 5 minuta me makine nga deti
 • 1 ambjent ndenje me:
  • kolltuk
  • tavoline dhe 4 karrige
  • tv
  • kondicioner
 • 1 dhome gjumi me:
  • krevat dopjo
  • dollap
 • Kuzhine e kompletuar
 • 1 banjo me dush
 • Parkim falas
 • Kopsht i vogel ne residence 
 • Ndodhet ne katin e katert te residences
 • Verande e madhe me pamje nga deti

Cmimet javore:

 • 12 Jan - 11 May:.............240 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............260 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............330 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 450 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............500 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 450 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 330 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 260 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 240 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 330 Euro/week
 

Similar Listings