Apartament pushimi 2+1 ne Dhermi,Vlore


APARTAMENT PUSHIMI ME QERA ME DY DHOMA NE DHERMI.I ndodhur ne nje rezidence 3 kateshe ky apartmant i mobiluar shume kendshem ju ofron nje pamje fantastike te bregdetit te Dhermiut.Ne rezidence ndodhet nje pishine e mrekulleshme dhe ka hapesire Barbecue.

APARTAMENT PUSHIMI ME QERA NE DHERMI:

 • Siperfaqja Apartamentit: 75m2
 • Ndodhet ne katin e pare te nje rezidence 3 kateshe
 • Konstruksion i nje cilesie te larte
 • Muret e jashtme me izolim termik
 • Pamje panoramike e bregdetit te Dhermiut
 • Vetem 500 m ne vije te drejte larg nga plazhi
 • Dhoma ndenjes:
  • Divane
  • TV me ekran te sheshte
  • Ajer i kondicionuar
  • Ballkon
 • Kuzhina:
  • Kundrabufe
  • Furre
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Tavoline ngrenie per 4 persona
  • Makine kafeje
 • Dhome cift:
  • Krevat dopio
  • Dollap 
  • Komo me pasqyre
  • Ajer i kondicionuar
 • Dhoma tjeter:
  • Krevat marinari
  • Tavoline pune/studimi me karrige
  • Ajer i kondicionuar
 • Banjo totalisht e kompletuar 
 • Dritare dopio xham
 • Bime dekorative ne kopesht
 • Pishine
 • Vend Barbecue
 • Parking i garantuar per pushuesit.

Weekly Prices:

01 Jun - 30 Jun :...................................700 Euro/week

01 Jul - 31 Aug :...................................791 Euro/week

01 Sep - 30 Sep :.................................700 Euro/week


Similar Listings