Hotel Pushimes me Pishine ne Dhermi, Shqiperi


Apartamente me qera ne Dhermi. Apartamentet ndodhen ne nje Rezidence te mire organizuar, plot gjelberim, dhe nje pishine ne dispozicion te pushuesve. 1 km larg plazhit te Dhermiut. Shijoni pushimet tuaja, ne nje nga plazhet me te bukur te Rivieres Shqiptare.

Karakteristikat e Prones per Pushime ne Dhermi:

 • Apartamenti 45 m2
 • Salloni
  • krevat tek
  • divan
  • Lcd TV
  • A/C
 • Dhoma e gjumit
  • krevat dopio
  • Lcd TV
  • A/C
 • Banja me dush
 • Korridor
  • garderobe
 • Ballkoni 8 m2
 • Pishina ne dispozicion
 • Mengjesi i perfshire
 • 1 km nga plazhi Dhermi
 • Max 4 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Hotel Packages

 • Double room
  • 01 May - 31 May... 32 euro
  • 01 Jun - 30 Jun..... 39 euro
  • 01 Jul - 15 Jul....... 53 euro
  • 16 Jul -  15 Aug.... 66 euro
  • 16 Aug - 31 Aug.... 60 euro
  • 01 Sep - 30 Sep.... 39 euro
  • 01 Oct - 31 Oct .... 32 euro
 • Triple room
  • 01 May - 31 May... 39 euro
  • 01 Jun - 30 Jun..... 45 euro
  • 01 Jul - 15 Jul....... 66 euro
  • 16 Jul -  15 Aug.... 80 euro
  • 16 Aug - 31 Aug.... 80 euro
  • 01 Sep - 30 Sep.... 45 euro
  • 01 Oct - 31 Oct .... 39 euro
 • Suite room
  • 01 May - 31 May... 53 euro
  • 01 Jun - 30 Jun..... 60 euro
  • 01 Jul - 15 Jul....... 92 euro
  • 16 Jul -  15 Aug....109 euro
  • 16 Aug - 31 Aug....109 euro
  • 01 Sep - 30 Sep.... 60 euro
  • 01 Oct - 31 Oct .... 53 euro

Similar Listings