Apartamente Per Shitje Ne Dhermi


Apartament 1+1 me pamje nga deti per shitje ne Dhermi. Pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te rivieres shqiptare, e cila njihet jo vetem per vlerat e saj historike dhe kulturore por edhe per bukurite e ralla natyrore. Nje kombinim unik i malit dhe detit me bukuri te pafundme nenujore. Nje mundesi e mire investimi.

Apartament per Shitje ne Dhermi

 • Siperfaqe totale - 55.05 m2
  • Siperfaqe e apartamentit - 38.94 m2
  • Siperfaqe ballkonit - 8.07 m2
  • Siperfaqe e perbashket - 7.71 m2
 • Rezidence me 4 ndertesa
 • Dhome ndenje dhe aneks kuzhine me dalje ne ballkon
 • Nje dhome gjumi me dalje ne ballkon
 • Nje banjo
 • Ndertime cilesore
  • Dritare PVC dhe dyer ballkonesh të prodhuara ne Europe
 • 5 minuta me kembe nga plazhi ne Dhermi
 • Rezidenca eshte planifikuar të perfundojë gjate pranveres 2024

Similar Listings