Vila per Shitje ne Olea Residence ne Dhermi


Albania Property Group ofron Vila per Shitje ne Dhermi. Olea Residence ndodhet ne zonen e Drimadhes, mes pemeve te ullinjve dhe selvive. Arkitektura e saj është frymëzuar nga peizazhi dhe nevoja për të implikuar pamjet e pafundme të detit në çdo shtëpi.

Olea Gemina 

 • Siperfaqe Ndertimi - 151.8 m2
 • Oborr - 273.55 m2
 • E ndertuar ne dy kate
  • Kati Perdhes - ambjenti i ndenjes, ambjenti i ngrenie - gatimit, tutalet, depo dhe verande
  • Kati i Pare - 3 dhoma gjumi, tualet dhe 3 ballkone
 • Dy njesi te lidhura me njera - tjetren
 • Veranda te gjera individuale
 • Pamje e mrekullueshme deti

OLEA RESIDENCE

Olea paraqet rezidencat më ekskluzive që duhet të ofrojë jugu i Shqipërisë. Ka 5 tipe vilash te vendosura ne linja te ndryshme te projektit dhe rreshti i fundit vjen me apartamentet.
Linja arkitekturore e pastër dhe moderne e Olea është sjellë në jetë nga përdorimi i bollshëm i materialeve natyrore, duke respektuar plotësisht materialet tradicionale vendase dhe ngjyrat natyrale dhe elementët e rajonit.

LEHTESIRAT & SHERBIMET 

 • Fusha Sporti
 • Kend Lojerash
 • Supermarket
 • Bar dhe Restorant
 • Vend parkimi i dedikuar per te gjithe rezidentet

RRETH DHERMI

 • Eshte pa dyshim destinacioni numer 1 ne Shqiperi
 • Ky fshat eshte i njohur per ujerat e kristalta
 • Dhermi ka mesatarisht 300 dite me diell
 • 20 min me makine nga Himara. qendra e zones
 • 15 min me makine nga Palru Kombetar i Llogarase
 • 50 min me makine nga Vlora, qyteti jugor me i madh i Shqiperise
 • 2 ore me makine nga Saranda, qyteti me i vogel turistik ne Shqiperi
 • Ofron nje kombinim perfekt te detit dhe maleve pas
 • Qyteti bregdetar i Dhermi ndodhet ne pjesen jug-perendimore te Shqiperise

AVANTAZHE TE TJERA

 • Rruge e re midis Vlore - Sarande e perfunduar
 • Porti i madh i Vlores sjell mijera turiste cdo vit
 • Bizneset zhvillohen me shpejtesi ne Riviere per shkak te interesit te larte nga te huaj
 • Mungese akomodimi ne sezonin veror
 • Turizmi ka nje rritje prej 15 % vit pas viti

Similar Listings