Apartamente Pushimi ne Durres. Apartamente me Qera Buze Detit ne Durres


Apartament me qira ne Shqiperi, buze derit Adriatik, ne jug te qytetit te Durresit. Vetem 10 metra nga rera dhe me hyrje te lire ne pishine. 30 minuta nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes dhe 10 minuta nga qendra e qytetit te Durresit. 500 metra nga rruga kombetare, gje qe mundeson levizjen per ne Tirane, Berat, Apollonine antike dhe Kruje.

Karakteristikat e Apartamentit me qira ne Durres

 • Siperfaqe apartamenti - 81 m2.
 • 10 metra nga plazhi
 • 1 dhome gjumi
 • 1 kondicioner
 • Dhome ndenje me:
  • 2 divane
  • TV
  • Tavoline ngrenie
 • Dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • krevat tek
  • dollap
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • frigorifer
  • furre
 • 1 banje
 • Parkim
 • Hyrje e lire per ne pishine
 • Pozicionuar ne katin e peste
 • Bar dhe restorante me kuzhine shqiptare dhe italiane
 • I pershtatshem per 5 te rritur dhe 1 femije nen 5 vjec.

Cmimet javore:

 • 07 Jan – 12 May: ................. 260 Euro/week
 • 13 May – 09 Jun: ................. 290 Euro/week
 • 10 Jun – 07 Jul: ................... 370 Euro/week
 • 08 Jul – 14 Jul: .................... 500 Euro/week
 • 15 Jul – 28 Jul: .................... 560 Euro/week
 • 29 Jul - 14 Aug: ................... 590 Euro/week
 • 15 Aug – 25 Aug: ................. 560 Euro/week
 • 27 Aug – 02 Sep: ................. 370 Euro/week
 • 03 Sep – 16 Sep : ................ 290 Euro/week
 • 17 Sep – 16 Dec: ................. 260 Euro/week
 • 17 Dec – 06 Jan: .................. 370 Euro/week

Similar Listings