Apartamente ne Durres per Pushime. Apartamente Pushimi Prane Detit


Apartament me Qera ne Durres. Shume i rehatshem per nje familje prej 6 vetash me 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo.I pajisur me te gjitha mobiljet dhe pajisjet duke perfshire lavastoviljen.Pamje e plote nga deti.TV me satelit dhe WI-FI.Kapaciteti : 6 te rritur +1 femije nen 5 vjec.

 

Apartament Pushimi me Qera ne Durres:

 • Siperfaqja e apartamentit - 100 m2
 • Apartament me kualitet te larte
 • Vetem 10 m larg plazhit
 • Vetem 15 m larg qytetit te Durresit
 • Pamje e plote e detit nga dhoma e ndenjes
 • 2 dhoma gjumi ne apartament
 • Moblije me kualitet shume te mire
 • Kuzhine e pajisur me : Frigorifer,furre, lavastovilje
 • 2 Divane ne dhomen e ndenjes
 • Tavoline kafeje
 • Tavoline ngrenie me 6 karrike
 • 2 Banjo
 • Dhome matrimoniale me :
  • Krevat dopio
  • Dollap i madh
  • Pasqyre dhe sirtare
  • Hyrje ne banje
  • Kondicioner
 • Dhoma e dyte e gjumit :
  • 2 krevate tek
  • Dollap i madh
  • 1 Sirtar
  • Kondicioner
 • TV me ekran te sheshte 42''
 • Satelit per ekranet e huaja
 • WI-FI ne apartament
 • Ballkon me karrike dhe tavoline
 • Max. 6 te rritur +1 femije nen 5 vjec

Cmimet javore :

 • 01.01-31.05......................350 Euro/Week
 • 01.06-14.06......................390 Euro/Week
 • 15.06-30.06......................450 Euro/Week
 • 01.07-10.07......................600 Euro/Week
 • 11.07-23.08......................700 Euro/Week
 • 24.08-31.08......................600 Euro/Week
 • 01.09-10.09......................450 Euro/Week
 • 11.09-30.09......................390 Euro/Week
 • 01.10-31.12......................350 Euro/Week

Similar Listings