Apartament Pushimi Me Qera ne Durres


Apartament me Qera i mrekullueshem ne Durres. Apartament me dhome ndenie te rehatshme, me dy dhoma gjumi dhe dy banjo. I mobiluar kendshem dhe i pajisur me cdo gje te nevojshme. Pamje e plote deti. Per 5 te rritur + 1 femije nen 5 vjec

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Durres:

 • Siperfaqja - 100 m2
 • Apartament i cilesise se larte
 • Vetem 10 metra nga plazhi
 • 5 minuta nga qendra e qytetit
 • Pamje nga deti
 • 2 dhoma gjumi
 • Mobilje te cilesise se larte
 • Parket druri ne dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes
 • Kuzhine cilesore italiane ku perfshihen frigoriferi, lavastovilja, soba.
 • Divane lekure
 • Tavoline mesi
 • Tavoline ngrenie me kater karrige
 • 2 banja
 • Te dyja dhomat e gjumit jane te pajisura me cdo gje qe nevojitet.
 • TV Plasma
 • Ballkon
 • 1 vendparkimi nen-toke, vjen me apartamentin

Cmimet javore 

 • 01.01-31.05.....................330 Euro/Java
 • 01.06-14.06.....................370 Euro/Java
 • 15.06-30.06.....................430 Euro/Java
 • 01.07-10.07.....................570 Euro/Java
 • 11.07-23.08.....................670 Euro/Java
 • 24.08-31.08.....................570 Euro/Java
 • 01.09-10.09.....................430 Euro/Java
 • 11.09-30.09.....................370 Euro/Java
 • 01.10-31.12.....................330 Euro/Java

Similar Listings