Shtepi Pushimi me Qira ne Durres


Apartament pushimi me qera ne Shqiperi, Durres.

Apartament i rehatshem per 3 persona. Vetem 30 minuta larg nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre qe te plotesoje te gjitha nevojat e pushuesve. Perreth zones dhe pergjate bregut ndodhen shume bare dhe restorante te cilat pergatisin ushqime te shijshme. 

Shtepi Pushimi ne Durres :

 • Siperfaqja e apartamentit -65 m2
 • Apartament me 1 dhome gjumi
 • Apartament me pamje nga deti
 • Dhome ndenje me :
 • Kolltuk
 • TV
 • Mbajtese TV
 • Tavoline ngrenie+Karrike
 • Kuzhina me te gjitha pajisjet:
 • Frigorifer
 • Furre
 • Nje dhome gjumi me:
 • 2 krevate tek
 • Dollap
 • Kondicioner ne Apartament
 • Drite e plote ne cdo dhome
 • Internet falas
 • Makine larese
 • Nje ballkon me mobilje
 • Max 3 te rritur+1 femije nen 4 vjec

 

Cmimet javore:

 • 05.01 - 31.05.....................250 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06.....................270 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06.....................320 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07.....................420 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08.....................490 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08.....................420 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09.....................320 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09.....................270 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12.....................250 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01.....................320 Euro/Jave

Similar Listings