Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Durres Buze Detit


APARTAMENT I BUKUR ME NJE DHOME GJUMI  ne Durres. APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI. Dhome dite shume komode dhe me pamje nga deti. Nje dhome gjumi dhe nje banjo. E mobiluar shume kendshem me gjithcka te nevojshme. 

Apartament Ne Shitje Ne Durres Buze Detit 1+1:

 • Siperfaqja - 72m2
 • Wi-Fi ne apartament
 • Pamje e plote e detit
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine :
  • Divane
  • TV kabllor
  • Tavoline kafeje
  • Tavoline ngrenie
  • Frigorifer
  • Furre gatimi
  • Lavatrice
  • Kondicioner
 • 1 dhome gjumi me :
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Sirtare
 • 1 Banje:
  • Dush me kabine
  • Lavaman me pasqyre
  • Bide+wc
  • Lavatrice 
 • Ballkon me tavoline dhe 4 karrike
 • Ashensor ne residence

Rreth qytetit të Durrësit:

Qyteti i Durrësit është padyshim qyteti më i vjetër në Shqipëri. Ajo daton 3000 vjet, dhe ka shumë vende të interesit për të vizituar. I njohur si Epidamn ose Dyrrah, u themelua fillimisht nga Ilirianet vendas dhe u bë i njohur kur u vendosën kolonistët e parë grekë. Në historinë e lashtë Durrësi ishte qyteti më i rëndësishëm që lidh Europën Perëndimore me Lindjen. 


Similar Listings