Apartament Pushimi Qira ne Durres me nje Dhome Gjumi


SHTEPI PUSHIMI ne DURRES buze detit. APARTAMENT ne DURRES ME PAMJE NGA DETI. Dhome dite shume komode dhe me pamje nga deti. Nje dhome gjumi dhe nje banjo. E mobiluar shume kendshem me gjithcka te nevojshme. 

Shtepi Pushimi me Qera me Pamje nga Deti ne Durres:

 • Siperfaqja -65m2
 • Wi-Fi
 • Pamje e plote e detit
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine  :
  • Divane
  • TV kabllor
  • Tavoline kafeje
  • Tavoline ngrenie
  • Frigorifer
  • Furre
  • Kondicioner
 • 1 dhome gjumi me :
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Sirtare
 • 1 Banje me :
  • Dush
  • Lavaman me pasqyre
  • Bide+wc
 • Ballkon me tavoline dhe 4 karrike
 • Max.4 te rritur+1 femije nen 4 vjec
 • Ashensor ne residence

Rreth qytetit të Durrësit:

Qyteti i Durrësit është padyshim qyteti më i vjetër në Shqipëri. Ajo daton 3000 vjet, dhe ka shumë vende të interesit për të vizituar. I njohur si Epidamn ose Dyrrah, u themelua fillimisht nga Ilirianet vendas dhe u bë i njohur kur u vendosën kolonistët e parë grekë. Në historinë e lashtë Durrësi ishte qyteti më i rëndësishëm që lidh Europën Perëndimore me Lindjen. 

Cmimet javore:

 • 01.01-31.05.......................280 Euro/Java
 • 01.06-14.06.......................310 Euro/Java
 • 15.06-30.06.......................360 Euro/Java
 • 01.07-10.07.......................480 Euro/Java
 • 11.07-23.08.......................560 Euro/Java
 • 24.08-31.08.......................480 Euro/Java
 • 01.09-10.09.......................360 Euro/Java
 • 11.09-30.09.......................310 Euro/Java
 • 01.10-31.12.......................280 Euro/Java

Similar Listings