Apartament Pushimi ne Durres me Qira


APARTAMENT PUSHIMI ne DURRES ne BALLE te DETIT. Apartament shume i kendshem, totalisht i mobiluar dhe vetem pak metra nga plazhi, ne Shkembin e Kavajes, Durres.

 APARTAMENT SHUME I KENDSHEM ME PAMJE NGA DETI TEK SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • Siperfaqja 57m2
 • Kati 5ste i nderteses
 • WiFi falas
 • Ajer i kondicionuar
 • Pamje e plote nga deti ne cdo dhome
 • Dhoma ndenjes:
  • Divan i rehatshem
  • TV me ekran te sheshte
  • Orendi zbukurimi moderne
  • Ballkon
 • Kuzhina:
  • Kundrabufe
  • Furre
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Makine larese enesh
  • Tavoline ngrenie per 4 persona
 • Dhoma gjumit:
  • Krevat dopio
  • Dollap rrobash
  • Komo me pasqyre
  • Orendi zbukuruese moderne
  • Ballkon
 • Banjo:
  • Kabine dushi
  • Lavaman me pasqyre
  • WC
  • Lavatrice

Cmimet javore:

 • 01.01-31.05.......................280 Euro/Java
 • 01.06-14.06.......................310 Euro/Java
 • 15.06-30.06.......................360 Euro/Java
 • 01.07-10.07.......................480 Euro/Java
 • 11.07-23.08.......................560 Euro/Java
 • 24.08-31.08.......................480 Euro/Java
 • 01.09-10.09.......................360 Euro/Java
 • 11.09-30.09.......................310 Euro/Java
 • 01.10-31.12.......................280 Euro/Java

Similar Listings