Vile Me Qira Ne Perla Resort Gjiri i Lalzit


Vile Moderne Teresisht e Kompletuar ne Resortin Perla ne Gjirin e Lalzit. E ndertuar ne dy kate, me 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine, 2 banjo dhe nje kopsht fantastik. Vila ka te instaluar gjithashtu televizor, panele diellore dhe kondicionere. Nodhet vetem 200 metra nga plazhi me i mire ranor ne detin Adriatik.

Vile me Qera ne Perla Resort, Gjiri i Lalzit:

 • Siperfaqe e verandes - 20 m2
 • Siperfaqe e kopshtit - 150 m2 
 • Siperfaqe totale - 150 m2
 • Kati perdhes:
  • Ambjenti i ndenjes:
   • Divan + Kolltuk
   • Set Smart TV
  • Ambjenti i kuzhines:
   • Pajisje kuzhine
   • Mikrovale + Makine Kafe
   • Pianure + Fure
   • Frigorifer + Ftohes Vere + Lavapjate
   • Tavoline ngrenie + 6 Karrige
  • Veranda me Tavoline + 6 Karrige
  • Banjo I:
   • Kabine dushi + Lavatrice
 • Kati i pare:
  • Dhome gjumi I:
   • Krevat dopio + Dollap
  • Dhome gjumi II:
   • Krevat dopio + Dollap
  • Dhome gjumi III:
   • Krevat dopio + Dollap + Ballkon
  • Banjo II:
   • Kabine dushi + Rafte per peshqire 
 • Ajer i kondicionuar dhe WiFi ne te gjitha ambjentet
 • Fikese zjarri
 • Kutia e ndihmes se shpejte
 • Parking falas prane akomodimit
 • Kapacitet maksimal deri ne 7 Persona

 

Cmimet Javore:

 • 01.01 - 31.05....................700 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06....................850 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06....................950 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07...................1100 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08...................1300 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08...................1100 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09.....................950 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09.....................850 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12.....................700 Euro/Jave

Similar Listings