Apartmant 2+1 tek Lura 2 Resort.


Apartmant 2+1 tek Lura 2 Resort. Apartamenti ndodhet ne katin e pare. Afër pishinës, një vend relaksues, kur mund të shijoni lindjen e diellit dhe muzgun.

Jepet Me Qera Apartmant 2+1 tek Lura 2 Resort

 • Siperfaqja - 90m2
 • Ndodhet ne katin e Pare
 • WI-FI Internet
 • Dhoma e Ndenjes
  • Divan
  • TV me ekran te sheshte
  • Tavoline dhe karrige
  • Kondicioner
 • Kuzhina
  • Pianur
  • Furre
  • Aspirator
  • Frigorifer
 • Dhoma Kryesore e Gjumit
  • Krevat Dopio
  • Dollap rrobash
  • Hekur per Hekurosje
 • Dhoma e Gjumit e Femijeve
  • Dy krevate tek
  • Dollap rrobash
 • Banjo
  • Lavaman
  • Pasqyre
  • lavatrice
  • Tharese Rrobash
  • WC and bide
 • Ballkon
  • Tavoline
  • karrige
 • Max i personave qe mund te qendroje 5 te rriur

Weekly Prices:

 • 01.04 - 15.06...................490 Euro/Week
 • 15.06 - 01.07...................560 Euro/Week
 • 01.07 - 01.09...................630 Euro/Week
 • 01.09 - 10.09...................560 Euro/Week
 • 10.09 - 30.10...................490 Euro/Week

Similar Listings