Apartament Me Qera Ne Perla Resort


Apartament me dy dhoma gjumi i vendosur ne Perla Resort, Gjiri i Lalzit. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe siguron te gjitha kushtet e nevojshme per qendrimin tuaj si peshqire, carcafe, ene kuzhine. Me nje ballkon, i cili lidhet me dhomen e ndenjes dhe kuzhinen. I pershtatshem per deri ne 6 persona dhe vetem 200 metra nga plazhi.

Apartament me Qera ne Perla Resort

 • Siperfaqja e apartamentit - 100 m2
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Parking i dedikuar
 • Internet falas
 • Ajer i kondicionuar 
 • Lavatrice
 • Dhome ndenje me kend kuzhine
  • Televizor
  • Kend divani
  • Tavoline ngrenie
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
 • Dhome gjumi I
  • Krevat dopio + Dollap
 • Dhome gjumi II
  • Krevat marinari
  • Krevat tek
  • Dollap
 • Dy banjo me kabine dushi
 • I pershtatshem per deri ne 6 persona
 • Qendrimi minimal
  • 3 nete Shtator - Qershor
  • 7 nete Korrik - Gusht

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05..................420 Euro/Jave
 • 01.06 - 30.06..................490 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08..................700 Euro/Jave
 • 01.09 - 30.09..................490 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12..................420 Euro/Jave

Similar Listings