Apartament Pushimi me Qera ne Lura 2 Resort, Gjiri i Lalzit


Apartament Pushimi me Qera ne Lura 2 Resort ne Zonen e Gjirit te Lalzit. Totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme gjate pushimeve tuaja. Eshte nje apartament i thjeshte dhe i rehatshem. Me vendndodhje ne resortin e mrekullueshem, i cili ofron akses ne sherbime dhe argetime te ndryshme.

 

Lura 2 Resort Apartament:

 • Siperfaqe totale - 90 m2
 • Pozicionuar ne katin e dyte
 • Dhoma e ndenjes:
  • TV
  • Divan kend
  • Akses ne ballkon
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Ene kuzhine
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhome gjumi I:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Akses ne ballkon
 • Dhome gjumi II:
  • Dy krevate tek
  • Dollap
  • Akses ne ballkon
 • Ballkon:
  • Tavoline + Karrige
  • Varese rrobash
 • Banjo:
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Ajer i kondicionuar + WiFi ne te gjithe ambjentin
 • I pershtatshem per 5 persona
 • 24 h sherbim sigurie ne resort
 • Parkim falas prane akomodimit
 • Distance dy minuta ecje nga plazhi
 • Pishina me pagese ekstra

 

Cmimet Javore:

 • 01.06 - 14.06.....................455 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06.....................490 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08.....................630 Euro/Jave
 • 01.09 - 14.09.....................490 Euro/Jave
 • 15.09 - 30.09.....................455 Euro/Jave

Similar Listings