Vile Pushimi me Qera ne Perla Resort Gjiri i Lalzit


Vile Pushimi me Qera ne Perla Resort ne Gjirin e Lalzit. E mobiluar teresisht ne menyre moderne. Eshte e ndertuar ne dy kate me dhome ndenje, tre dhoma gjumi dhe dy banjo. Vila ka verande dhe kopsht. Ka nje distance prej 150 metra nga plazhi. Eshte afer bareve dhe restoranteve te ndryshme. Zone shume e mire per pushime me miq dhe familje.

 

Vile Pushimi me Qera ne Gjirin e Lalzit:

 • Siperfaqe totale - 150 m2
 • Siperfaqe kopshti - 50 m2
 • Siperfaqe verande - 20 m2
 • Kati perdhes:
  • Ambjenti ndenjes:
   • Divane + Tavolina kafe + TV
  • Ambjenti kuzhines:
   • Ene kuzhine
   • Ibrik elektrik + Makine kafe
   • Pianure + Furre
   • Frigorifer + Lavastovilje
   • Tavoline ngrenie + Karrige
  • Verande:
   • Swing + Tavoline + Karrige
  • Banjo I ma lavatrice
 • Kati i pare:
  • Dhome gjumi I:
   • Krevat dopio + Dollap
  • Dhome gjumi II:
   • Krevat dopio + Dollap
  • Dhome gjumi III:
   • Krevat dopio + Dollap
  • Ballkoni me tavoline dhe karrige
  • Banjo II
 • Ajer i kondicionuar dhe WiFi ne te gjitha ambjentet
 • Parking falas prane akomodimit 
 • Kapacitet Maksimal deri ne 7 Persona

 

Cmimet Javore:

 • 01.01 - 31.05....................700 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06....................850 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06....................950 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07...................1100 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08...................1300 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08...................1100 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09.....................950 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09.....................850 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12.....................700 Euro/Jave

Similar Listings