Apartament Pushimi Me Qira Ne Gjirin e Lalzit


Apartament me Dy Dhoma Gjumi dhe Kopsht te Mrekullueshem ne Lura 2 Resort. Eshte i pozicionuar ne nje zone fantastike qe ofron sherbime dhe aktivitete te ndryshme. Ka prane bare dhe restorante, kend lojerash per femije dhe fusha sportive. Ka nje distance prej 200 m nga plazhi.

 

Apartament me Kopsht:

 • Sip. totale - 80 m2
 • Sip. kopshti - 150 m2
 • Ndodhet ne katin perdhes
 • Dhome ndenje:
  • Divan kend + TV 
 • Kuzhina:
  • Ene kuzhine
  • Mikrovale
  • Ibrik elektrik
  • Makine kafe
 • Dhome gjumi I:
  • Krevat dopio
  • Krevat per bebe
  • Dollap
  • Dalje ne verande
 • Dhome gjumi II:
  • Krevat marinari
  • Pajisje per hekurosje
  • Dollap
 • Banjo:
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • WiFi Falas
 • Ajer i Kondicionuar
 • Vend parkimi i dedikuar
 • I pershtatshem per 5 persona

Cmimet Javore:

 • 05.01 - 31.05...................390 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06...................425 Euro/Jave
 • 16.06 - 31.06...................500 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07...................655 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08...................770 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08...................655 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09...................500 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09...................425 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12...................390 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01...................500 Euro/Jave

Similar Listings