Apartament Me Qera Ne Rezidencen Vala Mar Gjiri I Lalzit


Apartament me kopsht ne Rezidencen Vala Mar. Apartamenti ndodhet vetem 100 metra larg plazhit dhe ne afersi ka bare dhe restorante te ndryshme. Totalisht i mobiluar me nje dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, verande dhe kopsht.

Apartament me Qera ne Rezidencen Vala Mar

 • Siperfaqja e apartamentit - 85 m2
 • Siperfaqja e kopshtit - 100 m2
 • 100 metra nga plazhi
 • Verande me tavoline dhe karrige
 • Internet 
 • Ajer i kondicionuar 
 • Dhome ndenje
  • Divan
  • Televizor
  • Tavoline ngrenie me karrige
 • Kuzhine
  • Sobe + Pianure
  • Frigorifer
  • Ekspres kafeje
 • Dhome gjumi I
  • Krevat dopio + Dollap
 • Dhome gjumi II
  • Dy krevate tek + Dollap
 • Banjo
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Kapaciteti maksimal deri ne 5 persona
 • Qendrimi minimal:
  • 3 nete Shtator - Qershor
  • 7 nete Korrik - Gusht 

Cmimet Javore:

 • 21.12 - 04.01...................520 Euro/Jave
 • 05.01 - 31.05...................440 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06...................520 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06...................680 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08...................800 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09...................680 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09...................520 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12...................440 Euro/Jave

Similar Listings