Apartament Pushimi Me Qera Ne Gjirin E Lalzit


Apartament Modern me Qera ne Lura 3 Resort, totalisht i mobiluar. Organizuar me dy dhoma gjumi, nje banjo, nje dhome ndenje me aneks kuzhine dhe nje ballkon. Ne afersi ka bare, restorante dhe supermarkete te ndryshme. Resorti monitorohet 24/7. Vetem 200 metra larg plazhit.

Apartament me Qera ne Lura 3 Resort Gjiri i Lalzit

 • Siperfaqja e apartamentit - 80 m2
 • Internet Falas
 • Parking Falas
 • Ajer i kondicionuar
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Dhome ndenje
  • Divan
  • Tavoline mesi
  • Televizor
 • Kuzhine
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhoma e pare
  • Krevat dopio + Dollap
 • Dhoma e dyte
  • Dy krevate tek + Dollap
 • Banjo
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Kapaciteti maksimal deri ne 5 persona
 • Qendrimi minimal 
  • 3 Nete Shtator - Qershor
  • 7 Nete Korrik - Gusht

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05......................420 Euro/Jave
 • 01.06 - 30.06......................490 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08......................630 Euro/Jave
 • 01.09 - 30.09......................490 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12......................420 Euro/Jave

Similar Listings