Apartment Me Qera Ne Rezidencen Vala Mar


Apartament me nje dhome gjumi me qera ne Rezidencen Vala Mar,  nje kompleks turistik me vila dhe apartmente ne Gjirin e Lalzit. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ofron te gjitha kushtet per nje qendrim sa me komod dhe relaksues. Me nje distance prej vetem 150 metrash nga deti, ky eshte vendi i duhur per te kaluar pushimet tuaja.

Apartament me Qera ne Rezidencen Vala Mar

 • Siperfaqja e apartamentit - 60 m2
 • Ajer i kondicionua
 • Internet falas
 • Parking falas
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine 
  • Divan* 
  • Televizor
  • Tavoline mesi
  • Tavoline ngrenie me karrige
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Mikrovale
  • Lavastovilje
  • Cajnik elektrik
 • Dhome gjumi
  • Krevat dopio + Dollap
 • Banjo
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • I pershtatshem per deri ne 4 persona
 • Qendrimi minimal
  • 3 nete Shtator - Qershor
  • 7 nete Korrik - Gusht

* Divani ne dhomen e ndenjes eshte me hapje dhe ka madhesine e nje kreavti dopio

Cmimet Javore

 • 05.01 - 31.05...................290 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06...................340 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06...................450 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08...................530 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09...................450 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09...................340 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12...................290 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01...................340 Euro/Jave

Similar Listings