Apartament Pushimi ne Perla Resort Gjiri i Lalzit


Apartament Pushimi me Dy Dhoma Gjumi ne Perla Resort Residences. Akomodim i rehatshem me gjithshka qe ju duhet gjate pushimeve tuaja verore. Gjate qendrimit tuaj, mund te perdorni gjithashtu pishinen, beach bar, kende lojerash ose fushat sportive perreth, bashke me shume sherbime te tjera te ofruara ne ate zone.

Apartament Pushimi me Qera ne Perla Resort Residences:

 • Siperfaqe e apartamentit - 90 m2
 • Pozicionuar - Kati i pare
 • WiFi dhe ajer i kondicionuar 
 • Dhoma e Ndenjes:
  • Divan kend
  • Tavoline mesi
  • TV
 • Kuzhina:
  • Mikrovale
  • Frigorifer
  • Lavastoviglie
  • Makine kafeje
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhoma Matrimoniale:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Dhome Gjumi:
  • Tre krevate tek
  • Dollap
 • Banjo I:
  • Lavatrice
  • Kabine dushi + WC + Bide
 • Banjo II:
  • Kabine dushi + WC + Bide
 • Ballkoni i lidhur me Dhomen e Ndenjes
  • Tavoline + Karrige
 • Parking falas prane apartamentit

 • Minimumi i qendrimit 
  • 3 nete shtator - qershor
  • 7 nete korrik - gusht
 • Kapaciteti maksimal deri ne 6 persona

Cmimet Javore:

 • 05.01 - 31.05...................350 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06...................420 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06...................520 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08...................670 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09...................520 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09...................420 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12...................350 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01...................420 Euro/Jave

Similar Listings