Apartament me Kopsht me Qira ne Rezidencen Vala Mar


Apartament me nje dhome gjumi dhe kopsht. I ndodhur ne Rezidencen Vala Mar, eshte plotesisht i pajisur me gjithcka qe ju nevojitet duke e bere ate nje zgjedhje perfekte per familjet qe shijojne pushimet e qeta. Per me teper ndodhet ne nje distance prej vetem 100m nga bregdeti ranor i Adriatikut.

 

Apartament me Kopsht ne Rezidencen Vala Mar

 • Siperfaqja e apartamentit - 60 m2
 • Verande me tavoline dhe karrige
 • Kopsht 
 • Ajer i kondicionuar
 • Internet falas
 • Parking falas
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine 
  • Divan
  • Televizor
  • Tavoline mesi
  • Tavoline ngrenie me karrige
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Mikrovale
  • Lavastovilje
  • Cajnik elektrik
 • Dhome gjumi
  • Krevat dopio + Dollap
 • Banjo
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • I pershtatshem per deri ne 4 persona
 • Qendrimi minimal
  • 3 nete Shtator - Qershor
  • 7 nete Korrik - Gusht

Cmimet Javore

 • 01.01 - 31.05...................390 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06...................460 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06...................560 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08...................700 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09...................560 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09...................460 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12...................390 Euro/Jave

Similar Listings