Apartament Me Qera Pushimi Ne Lura 1 Resort


Apartament me 2 Dhoma Gjumi ne Lura 1. Me dy dhoma gjumi, një banjo, sallon me aneks kuzhine dhe ballkon, apartamenti ndodhet vetëm 200 metra nga plazhi ranor i Adriatikut. Ka bare, restorante dhe markete të ndryshme në afersi.

Apartament Pushimi me Qira Lura 1

 • Sipërfaqja e apartamentit - 90 m2
 • Ballkon
  • Tabela + Karrige
  • Barbeque 
 • Dhoma e ndenjes
  • Divan
  • TV
 • Kuzhina
  • Frigorifer
  • Furrë + Sobë
  • Tavolina e ngrenies
  • Ekspres kafeje
  • Tostiere
 • Dhoma gjumi I
  • Krevat dopio + Garderobë
 • Dhoma gjumi II
  • Dy krevate tek + Garderobe
 • Banjo
  • Kabina e dushit
  • Makinë larëse
 • Kapaciteti deri në 5 persona

Çmimet javore:

 • 01.10 - 31.12.....................420 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09.....................490 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09.....................560 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08.....................650 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06.....................560 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06.....................490 Euro/Jave
 • 01.01 - 31.05.....................420 Euro/Jave

Similar Listings