Vile Pushimi me Qera ne Perla Resort ne Gjirin e Lalzit


Vile me Dy Kate per Qera ne Gjirin e Lalzit. Eshte e pozicionuar ne Perla Resort, i cili ka vila dhe apartamente dhe ofron mbikeqyrje 24/7. Ka ne afersi bare, restorante, supermarket, kende lojerash, fusha sportive, pishine me nje kosto ditore, etj..

 

Vile Pushimi me Qera

 • Siperfaqe totale - 150 m2
 • Siperfaqe kopshti - 150 m2
 • Veranda - 20 m2
 • Kati perdhe
  • Dhome ndenje
   • Divan
   • Set TV
  • Verande me tavoline dhe karrige
  • Ambjenti i kuzhines
   • Frigorifer
   • Lavastovilje
   • Makine kafe
   • Furre + Pianure
   • Tavoline ngrenie
  • Banjo
   • Kabine dushi
   • Lavatrice
 • Kati i pare
  • Tre dhoma gjumi
   • Krevat dopio
   • Dollap
   • 2 nga dhomat kane akses ne ballkon
  • Banjo
   • Kabine dushi
 • Ajer i kondicionuar  dhe WiFi ne te gjithe ambjentet
 • Vend parkimi prane rezidences
 • Kapaciteti max. deri ne 7 persona

Cmimet Javore

 • 01.01 - 31.05.....................900 Euro/Jave
 • 01.06 - 30.06...................1200 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08...................1500 Euro/Jave
 • 01.09 - 30.09...................1200 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12.....................900 Euro/Jave

Similar Listings