Vile Pushimi Me Qera Ne Kepin E Rodonit Ne Shqiperi


Vile Me Qera Ne Kepin E Rodonit. Perjetoni nje jete te qete bregdetare ne kete vile mahnitese, te mobiluar plotesisht, e vendosur ne Kepin piktoresk te Rodonit. Kjo rezidence moderne permban tre dhoma gjumi te bollshme dhe dy tualete elegante, duke ofruar hapesire ​​dhe rehati te bollshme. Shijoni perdorimin ekskluziv te nje pishine private, perfekte per t'u çlodhur dhe argetuar.

Vile Me Dy Dhoma Gjumi Me Qera Ne Kepin e Rodonit

 • Sip e viles - 120 m2
 • Ndodhet ne katin perdhe
 • Wi-Fi and A/C
 • Dhoma e ndenjes
  • Divan
  • Tavoline kafeje
  • TV
 • Kuzhine
  • Frigorifer + Mikrovale
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dy dhoma gjumi me:
  • Krevat dopio + Garderobe
 • Dy tualete me:
  • Me kabine dushi
 • Verada e lidhur me dhomen e ndenjes
  • Tavoline + Karrige
 • Parkim falas prane shtëpise

Çmimet e Qirase

 • 05.01 - 30.06.....................300 Euro/Nata
 • 01.07 - 31.08.....................400 Euro/Nata
 • 01.09 - 20.12.....................300 Euro/Nata
 • 21.12 - 04.01.....................400 Euro/Nata

Similar Listings