Shitet apartament ne Durres


Apartament per shitje ne plazh, ne jug te qytetit turistik te Durresit. Vetem 10 metra larg nga reres,kompleksi ofron pamje te mahnitshme perreth. Nje kompleks i kendshem, i organizuar shume mire vetem pak metra nga deti. Restorante ne afersi, te specializuar ne kuzhinen tradicionale shqiptare dhe ate italiane.

Karakteristikat e Apartamentit ne Shitje Durres

 • Siperfaqja e apartamentit - 99.5 m2
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • 1 banje
 • Ballkon me pamje te mrekullueshme nga deti
 • Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te resortit
 • Resorti ka 5 kate gjithsej
 • Resorti pozicionohet ne vije te pare me detin
 • Cilesi e larte ndertimi
 • Vend i sigurte parkimi
 • Hapesira te gjelberta perreth
 • Pishine ne funksion te apartamenteve
 • Vetem 10 m larg plazhit
 • Vetem 10 minuta larg qendres se qytetit
 • Restorante ne afersi te resortit

Qyteti i Durresit

Durresi perfaqeson nje nga qytetet kryesore te vendit qe terheq fluksin me te madh turistik ne vend, duke arritur shifrat e 200 mije pushuesve nga e gjithe Evropa.Me nje bregdet prej 6 km te gjate dhe 180 m te gjere, dhe me nje pozite gjeografike mjaft te lakmueshme, Durresi ofron variacione te mrekullueshme pushimi.Gjithashtu, ky qytet eshte nje destinacion interesant edhe per turizmin historik.

Ju mund te vizitoni Amfiteatrin, i cili eshte nje nga me te medhenjte ne ballkan,Muzeun arkeologjik,Forumin Romak etj.


Similar Listings