Apartament Ne Shitje Ne Gjiri i Lalzit


Kompleksi Lura 3 eshte nje kompleks pushimi i mireorganizuar ne Gjirin e Lalzit, Shqiperi. Ndodhet 30 minuta larg nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes. Plazh i mrekullueshem me rere, dhe nje bukuri natyrore brenda nje pylli me pisha. Nje game e gjere zgjedhjesh, Apartamente me 1 ose 2 dhoma gjumi, dupleks ose Vila.

Apartament ne Shitje me dy Dhoma Gjumi ne Gjirin e Lalzit, Lura 3 Resort:

Nje resort i mrekullueshem ne gjirin e Lalezit, i cili ofron vila dhe apartamente te organizuara ne menyre perfekte, pishine, SPA, bare dhe restorante. I menaxhuar nga nje staf profesional me eksperience.

  • Siperfaqja - 75 m2
  • Sallon, dy dhoma gjumi, nje banjo
  • Ne katin e pare te banimit
  • Ballkon me pamje te bukur mes pemeve

Qyteti i Durresit

Durresi eshte qyteti me i afert i resortit. Ndodhet ne jug vetem 25 minuta larg nga kompleksi.

Durresi eshte qyteti me i vjeter i Shqiperise i formuar ne shekullin e 8 para eres sone. Ka qene nje nga qendrat kryesore ekonomike dhe tregtare per shekuj me rradhe. Ju mund te vizitoni amfiteatrin e Durresit nje nga monumentet me rendesishme kulture te qytetit.

Ne ditet e sotme Durresi eshte qyteti i dyte per nga madhesia ne Shqipreri si dhe porti me i madh Shqipetar. Ka nje popullesi rreth 200,000 banore dhe eshte nje nga qendrat me te zhvilluara turistike ne Shqiperi.

Gjiri i Lalzit

Gjiri i Lalzit eshte nje nga zonat e plazhit me te mira ne Shqiperi. Ndodhet ne veri te qytetit te Durresit, vetem 30 minuta larg kryeqytetit dhe aeroportit nderkombetar te Shqiperise.

Sigurisht eshte duke u shenderruar ne nje destinacion perfekt per investitoret e pasurive te patundshme te cilet preferojne te jene sa me afer qyteteve te medha dhe aeroportit.

Gjate sezonit te veres eshte zona me e kerkuar per qiramarresit. Duke qene se ndodhet afer kryeqytetit sezoni i plazhit ketu eshte me i gjate se ne qytetet e tjer bregdetare te Shqiperise. Nje numer i madh i te huajve qe jetojne ne Tirane preferojne te shkojne per pushime te shkurtra ne plazhet e gjirit te Lalzit.


Similar Listings