Shtepi ne Shitje ne Durres ne Mali i Robit


SHTEPI PUSHIMI 1+1 PER SHITJE NE DURRES:

Apartament i mobiluar plotësisht me hyrje në një pishinë. Ndodhet në plazhin e Golemit, në jug të qytetit të Durrësit.

APARTAMENT ne SHITJE NE DURRES BUZE DETIT.

Apartamenti ndhodhet ne zonen turistike te Malit te Robit afro 15 min me makine nga qendra e qytetit te Durresit. Nje opsioni shume i mire investimi ne patundshemri me kthim te garantuar prej 5%.

 • Siperfaqja-59m2
 • Zona e Malit te Robit
 • 1 dhome ndenje me aneks kuzhine:
  • Divane
  • Tavolina e kafese
  • Raft dhe sirtare
  • TV
  • Tavolina e ngrenies
  • Furrë
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Kondicioner
 • Një dhomë gjumi me:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Sirtare+ Pasqyre
 • 1 Banje me:
  • Dush
  • Lavaman + Pasqyre
  • Bide + WC
  • Lavatrice
 • Pishina në dispozicion
 • Kati i 3te i banimit

Similar Listings