Apartament Shitje ne Durres Buze Detit


Papafingo ne Shitje ne Durres. Ka pamje te plote te detit dhe ndodhet pak metra distance nga plazhi. Apartament me nje dhome gjumi. Investim shume i mire per te ardhura te ardhshme qeraje per shkak te pozicionit dhe vendndodhjes qe disponon.

Papafingo ne Shitje ne Durres:

 • Siperfaqja - 100 m2
 • Apartament cilesor
 • Vetem 10 metra nga plazhi
 • 5 minuta nga qendra e qytetit
 • Pamje nga deti
 • Kuzhina e pajisur me:
  • Frigorifer
  • Sobe
  • Aspirator
  • Aparat kafeje
 • 1 dhoma gjumi
 • I mobiluar mire
 • Tavoline ngrenie me karrige
 • Lavatrice
 • 1 banjo
 • TV Plasma
 • Verande - 25m2
 • Ndodhet ne kat te 14

Similar Listings